Říjnový seminář Kundalíní jógy v Šafově s meditacemi a zpěvem manter od 27.10. do 29.10.2017

19.05.2017 15:52

 

 

Dovoluji si Vás pozvat na náš 6.společný seminář opět do obce Šafov do křesťanského domu Sola ,který se nám velmi osvědčil pro naše setkání.

Seminář je určen  pro začátečníky ,ale i pokročilé. Skvělé vegetariánské obědy a večeře  budou zajištěny opět v Podhradí.Snídaně si společně  připravíme v plně vybavené kuchyni v domě Sola.Suroviny na přípravu jsou zajištěny. Sraz účastníků bude v pátek 27.10.. po 15 hodině v Šafově. Program započneme v 16,30 hod. cvičením sestavy .Po té večeře  v  Podhradí, a večer nás čeká  seznamovací  neformální setkání. Ve 21,30 h. si zacvičíme meditaci s kryjí na dobré usínání a hluboký spánek.V sobotu a v neděli budeme vstávat v 7 h. a den zahájíme v 7,30h.ranní sadhanou ,zpěvem manter a ranním cvičením.Po té snídaně, volno do 10 hodin,po té sestava z Kundalíní jógy pro vyrovnání energie ve 2.čakře..Odjezd na oběd. Volno do 16 h..Následuje předvečerní cvičení  zaměřené na 1.čakru.

Po té odjezd na večeři.Večerní program ,meditace na dobrou noc.Všechny meditace budeme praktikovat v malé meditační místnosti ,pod kterou je velmi silné ložisko křištálu.

Křištál má úžasnou léčebnou sílu. Ti ,co se zúčastnili jarního semináře zažili na vlastním fyzickém a duchovním těle léčebný dopad křištálu.   Křištál podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Je naprosto univerzální a působí na všechny neduhy, používá se jako doplňkový kámen ke všem ostatním.

Projasňuje mysl, nabíjí novou energií, zklidňuje, podporuje neutralitu, odstraňuje negativní emoce, chrání auru a odstraňuje bloky bránící volnému toku energie v těle.
Ovlivňuje funkci štítné žlázy, srdce, krevní oběh, plíce, zažívací ústrojí, pomáhá při nevolnostech, závratích, bolestech hlavy a migréně, tlumí horečku. Příznivý účinek má i na vlasy, pokožku, nehty, sliznice a snižuje otoky.
Vede člověka k celistvosti, která v sobě harmonicky sjednocuje pestrou mnohotvárnost života. Přináší jasnost a světlu duchu i duši a podporuje duchovní poznání. Pomáhá duši splynout s duší Universa. Uvolňuje blokády, ochraňuje a dává novou energii

V neděli budeme pokračovat po 10 hod.speciální sestavou z Kundalíní jógy..Tato sestava stimuluje energii v oblasti pánve a bodu středu a transformuje ji do vyšších  mozkových struktur ,kde pozitivně působí i na hypofýzu a epifýzu.Odjezd na oběd a ukončení po 15 h.

Celková cena   zahrnuje pronájem celého domu Sola ,ubytování  na 2 noci v topné jarní sezóně v pokojích se soc. zař. a sprchou(většina pokojů jsou dvoulůžkové,je možno se domluvit ,kdo s kým chce spát na pokoji) ,vynikající  vegetariánskou plnou penzi,pronájem sálu na cvičení,používání krbu s palivem a  program v délce cca 17 hodin. .Tato cena je platná za předpokladu uhrazení nevratné zálohy ..Záloha je určena na rezervaci domu Sola a objednání stravy .Zálohu  lze uhradit v hotovosti v úterý na kurzu ..Za příplatek  je možno objednat jednolůžkový pokoj se sprchou a soc.zař.

Na setkání s Vámi se těší

Petr