Podzimní seminář kundalini jógy v Moravci od 8.11.do 10.11.2019

21.08.2019 17:11

 

 


Milí přátelé,
srdečně Vás zvu na seminář kundalini jógy do obce Moravec na Českomoravské vrchovině 50 km od Brna .
 
 Jedná se o rekreační středisko České pošty a je umístěno 2 km za obcí v krásné přírodě plné lesů,luk a rybníků.
Seminář je určen pro příznivce hatha a kundalini jógy. Semináře se mohou zúčastnit i začátečníci.
K dispozici budeme mít vytápěný sál pro cvičení a meditace.
Sraz účastníků je v pátek po 16 hodině. Program začneme v 17 hodin cvičením jógy. Po večeři se budeme věnovat pránickému dechu a jeho schopnosti  nás uzdravit.A páteční  večer ukončíme meditací na dobrou noc.
V sobotu a v neděli budeme vstávat v 7,00 hodin. Ranní cvičení začneme v 7,30. Snídaně ve formě švédského stolu včetně nápojů bude připravena na 9,00.   Volno po snídani bude určeno zájemcům ,kteří si budou chtít vyzkoušet speciální trakční lehátko,které bezpečně umožňuje obrácenou pozici : tzn.pověšení za nárty hlavou dolů.V této pozici se nám oddálí klouby a obratle páteře od sebe .Toto je velmi účinné při léčbě bolesti páteře,vyhřezlé plotýnce,odstraňuje špatné držení těla a napomáhá k odstranění bolesti ramen, loktů,kyčlí,kolen a kotníků.  Nelze zapomenout na velký přínos pro náš krevní oběh,kdy srdce pumpuje krev opačným směrem. Lze doporučit i při  léčbě  křečových žil a studených nohách.Při visu nejsou zatěžovány obratle páteře vahou těla.
Před obědem si zacvičíme  sestavu z kundalini jógy.Po obědě volno a odpolední jóga začíná v 16 h.
Po večeři Vás seznámím s léčebnou masáží Awakening kundalini energy-Probuzení kundalini energie s možností vzájemného vyzkoušení. Po té bude následovat meditace "Bed time" před spaním.Nedělní program ukončíme obědem ve 14 h.
Celková cena 2700Kč zahrnuje pronájem vytápěného sálu,ubytování ve dvoulůžkových pokojích se soc.zař. a sprchou (s možností ubytování jen jedné osoby na pokoji za příplatek), vynikající plnou vegetariánskou penzi včetně nápojů(káva ,čaj,buchty,tiramisu apod.)program se cvičením a meditacemi,včetně používání trakčního lehátka po celý víkend ve volném čase.
Tuto částku je nutno uhradit do 15.9.2019 na č.ú. 2600180964,banka 2010,  jméno do poznámky.
Po tomto datu platí plná cena 2980Kč. Při zrušení pobytu  od 20.9.2019 do odjezdu činí storno poplatek 1000Kč.
Lze si najít náhradníka a storno poplatek se nehradí.
Doprava auty na místo účastníky semináře dle domluvy je zajištěna.
Doporučuji jet z Brna přes Tišnov, Ždárec ,Moravec. Na konci obce uvidíte vlevo   pštrosí farmu a v levotočivé zatáčce odbočíte dolů doprava. Pojedete po cestě cca 2 km  a budete se držet vpravo .. Cesta má od poloviny  nový asfaltový povrch. a vede až do areálu střediska. 
Na setkání s Vámi se těší 
Petr

Rychlá odpově