Dubnový seminář Kundalíní jógy v Šafově s meditacemi a zpěvem manter od 20.4. do 22.4.2018

02.01.2018 00:00


Milí příznivci cvičení jógy,

 

Dovoluji si Vás pozvat na náš  již 7.společný seminář opět do obce Šafov do křesťanského domu Sola ,který se nám velmi osvědčil pro naše setkání.

Seminář je určen  pro začátečníky ,ale i pokročilé. Skvělé vegetariánské obědy a večeře  budou zajištěny opět v Podhradí.Snídaně si společně  připravíme v plně vybavené kuchyni v domě Sola.Suroviny na přípravu jsou zajištěny. Sraz účastníků bude v pátek 20.4.. po 15 hodině v Šafově. Program započneme v 16,30 hod. cvičením sestavy .Po té večeře  v  Podhradí, a večer nás čeká  seznamovací , neformální setkání. Ve 21,30 h. si zacvičíme meditaci s kryjí na dobré usínání a hluboký spánek.V sobotu a v neděli budeme vstávat v 7 h. a den zahájíme v 7,30h.ranní sadhanou ,zpěvem manter a ranním cvičením.Po té snídaně, volno do 10 hodin,po té sestava z Kundalíní jógy ,která je zaměřena na flexibilitu naší páteře.Je časově velmi náročná,proto ji lze cvičit jen na seminářích..Odjezd na oběd. Volno do 16 h..Následuje předvečerní cvičení.

Po té odjezd na večeři.Večerní program ,meditace na dobrou noc.Všechny meditace budeme praktikovat v malé meditační místnosti ,pod kterou je velmi silné ložisko křištálu.

Křištál má úžasnou léčebnou sílu. Ti ,co se zúčastnili předchozích  seminářů zažili na vlastním fyzickém a duchovním těle léčebný dopad křištálu.  

Křištál podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Je naprosto univerzální a působí na všechny neduhy, používá se jako doplňkový kámen ke všem ostatním.

Projasňuje mysl, nabíjí novou energií, zklidňuje, podporuje neutralitu, odstraňuje negativní emoce, chrání auru a odstraňuje bloky bránící volnému toku energie v těle.
Ovlivňuje funkci štítné žlázy, srdce, krevní oběh, plíce, zažívací ústrojí, pomáhá při nevolnostech, závratích, bolestech hlavy a migréně, tlumí horečku. Příznivý účinek má i na vlasy, pokožku, nehty, sliznice a snižuje otoky.
Vede člověka k celistvosti, která v sobě harmonicky sjednocuje pestrou mnohotvárnost života. Přináší jasnost a světlo duchu i duši a podporuje duchovní poznání. Pomáhá duši splynout s duší Universa. Uvolňuje bloky, ochraňuje a dává novou energii

V neděli budeme pokračovat po 10 hod.speciální sestavou z Kundalíní jógy..Tato sestava stimuluje energii v oblasti pánve a bodu středu a transformuje ji do vyšších  mozkových struktur ,kde pozitivně působí i na hypofýzu a epifýzu.Odjezd na oběd a ukončení po 15 h.

 

Na setkání s Vámi se těší

Petr